Gribam iepazīstināt Jūs ar Riddle Studio, jauns Foto/Video stūrītis mūsu telpās.

 

Par Riddle Studio


 

Riddle Studo ir vieta, kas domāta ātriem un vienkāršiem Foto vai Video projektiem. Studijā ir trīs dažādi papīra foni (Balts, Melns un Zaļš ‘Chromakey’), kas aizsedz 3 x 2,8 m no sienas. Papīra fonus iespējams izrulēt līdz pat 11m. Studijā ir pieejami arī trīs vienkārši Soft-Boxi, kas nodrošina gandrīz visu vajadzīgo priekš veiskmīgas un patīkamas foto vai filmēšanas sesijas.

Pic_One
 

Pieejamība:


 

Ar telpām mēs labprāt dalītos ar citiem, kas vēlas ražot saturu. Kā piemēram, ar mūsu pirmo viesi – Singapūras Satīns -, kuri šeit filmēja daļu no sava #PaliecPieManis video.


 

Nākotnes plāni:


 

Tagad mums ir iespēja radīt, vadīt vai strādāt pie maziem un vidējiem klienta Foto un Video projektiem in-housā. Piedāvājot iespēju, attīstīt un uzlabot Produkta bildes, e-komercijas projektus, saturu vai reprezentējošo materiālu.
 

Atbalsts:


 

Tā kā arī mēs esam šeit uz vietas, tad talantīga komanda vienmēr būs Jūsu rīcība, kas spēs palīdzēt vai piedāvāt vajadzīgās zināšanas jebkuram projektam.
 

Cita informācija:


 

Ja ir vēlme strādāt ar mums pie kāda projekta, vai vienkārši gribat uzzināt vairāk par telpām, rakstiet uz hello@riddle.lv

Kamera, Gaismas, Aziet… 🙂