Close

Par mums

Mūsu 2013.gadā dibinātā, bet jau godalgotā aģentūra balstās uz godīgumu, digitālo dizainu un augstas veiktspējas digitālajiem risinājumiem. Mēs esam profesionāļu komanda, kas var nodrošināt visplašāko digitālo pakalpojumu klāstu.

Mūsu Pakalpojumi


Dizains

Interaktīvie risinājumi

Digitālās stratēģijas

Sociālie tīkli

Desktop & Web lietotnes

Mobilie risinājumi

Mūsu Misija

Riddle ir apvienojusi jaunus un talantīgus profesionāļus, kam jau ir ievērojama pieredze digitālo risinājumu radīšanā, izstrādē un ieviešanā visdažādāko sfēru klientiem. Ar godīgu pieeju darbam mēs saviem klientiem veidojam funkcionālus un skaisti izstrādātus digitālos risinājumus. Mēs ticam, ka tie nav vārdi, kas iekaro sirdis, bet rīcība. Iegūtā pieredze ir pats svarīgākais, tāpēc mēs izstrādes procesā pieliekam papildus pūles, lai izveidotu vidi, kurā viss ir vērsts uz labākā iespējamā rezultāta sasniegšanu.


Kāpēc tad neizvēlēties mūs?

Mūsu darba plūsma


1. Stratēģija

Katra vērienīga projekta pašos pamatos ir balstīta veiksmīgā stratēģijā. Mēs izplānosim, kā apiet iespējamos šķēršļus, un definēsim skaidrus mērķus, lai kopā mēs varam sasniegt vislabāko rezultātu.

2. Karkasi

Izveidojot vienkāršus karkasus, mēs varam noteikt struktūru ar iespējām un iespējamo funkciju mijiedarbībām. Jo vieglāk ir saskatāma problēma, jo vieglāk to ir atrisināt.

3. Dizains

Krāsas, tipogrāfija un režģis – te satiekas funkcionalitāte un radošums. Mēs pievēršam uzmanību vismazākajām detaļām, lai radītu estētiski baudāmas grafikas, kuru galvenā sastāvdaļa ir Mīlestība.

4. Izstrāde

Kopēja pieeja, sadarbojoties ar klientu, piedāvājot elastīgu un brīvu ražošanas procesu, lai gala rezultātā tiktu izstrādāts un piedāvāts iespējamais labākais risinājums.